niedziela, 21 kwietnia 2013

Nowa blogerka to ja:)

WITAJCIE !!!!!!!!!!

Tak jak zapowiedziałam.....jestem. Myśl o utworzeniu bloga chodziła za mną już od dłuższego czasu. Rozważałam wszystkie za i przeciw. Nie ukrywam, że nie wierzyłam, że mój blog powstanie. Pomyślałam....to nie dla mnie...co sobie ludzie pomyślą, w moim wieku...? W necie mnóstwo cudownych blogów; młode, piękne, modnie ubrane trendy bloggerki. a ja cóż?/ Pomyślałam jednak.... Każdy ma prawo miec swoje pasje, realizować marzenia, więc czemu nie spróbować czegoś nowego. A ja lubię bawić się modą, kombinować, tworzyć coś nowego, oryginalnego. Śledzę panujące trendy i nie ukrywam, ze oglądam i inspiruję się tym co widzę u Was dziewczyny.:) Traci ten kto nie ryzykuje :)

„Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los... Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonywać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń. I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych. Biada temu, kto nie podjął ryzyka. Co prawda nie zazna nigdy smaku rozczarowań i utraconych złudzeń, nie będzie cierpiał jak Ci, którzy pragną spełnić swoje marzenia....”  Piękne słowa..........
- Paulo Coelho (z książki Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...)


W modzie panują wszechobecne pasy, BLACK&WHITE, kwiaty, neony, pastele, wzorzyste leginsy.......
Ja również chciałabym Wam pokazać to wszystko na moim małym blogu. W głowie kłębi się mnóstwo pomysłów na stylizacje. Będzie wiosennie i kolorowo.
Zapraszam serdecznie
Buziaki dla Was :):):)


Dzisiaj stylizacja BLACK & WHITE :
- top: H&M
- sweterek _ NEW LOOK
- spódnica - sh ( przeleżała w szafie 2 lata - dwa lata dzisiaj jej
debiut:) )  naszyjnik ala Chanel - sh
-buty - allegro     pikowana chanelka - allegroZ góry dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa i wyrazy sympatii.  To mój pierwszy post, więc wybaczcie za niedociągnięcia.Złośliwe, niekulturalne i obraźliwe komentarze nie będę publikować na moim blogu:) Pozdrawiam:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rejs statkiem do Vrsar wzdłuż Błękitnej Istrii (część 1).

Istria  jest największym półwyspem Adriatyku, położonym w północno-zachodniej części  Chorwacji i jednocześnie rejonem znajdującym się najb...