wtorek, 23 kwietnia 2013

SPONTANICZNIE......


Witajcie!!!!

Dzisiaj miał być zupełnie inny  post: miało być wiosennie  i kolorowo. Niestety postanowiłam jednak wstrzymać się na kilka dni z  jego publikacją co nie oznacza, że go nie pokażę.:)  Tak wyszło. 

Dzisiejszy post to taki spontan.... coś naszło mnie  dzisiaj na pisanie i chciałam się z Wami podzielić moimi  przemyśleniami i spostrzeżeniami.


Dwa dni temu założyłam mojego bloga i dostałam już  od Was mnóstwo wiadomości na moim fan pagu na fb   https://pl-pl.facebook.com/magdulablack  i kilka polubień. Za wszystkie serdecznie dziękuję i zapraszam. Było mi niezmiernie miło czytać te wszystkie listy pełne sympatii,słów wsparcia.... to bardzo miłe,naprawdę :)  budujące i motywujące do tego aby jednak robić to co się lubi. A ja lubię.... i co, że nie każdemu  się to  podoba. Wiem, wiem..... nie mam 20 lat, a prawie dwa razy więcej, nie kupuję  najdroższych, markowych ciuchów,  ale jestem sobą.Bycie spontaniczną to  szybko podejmować decyzję, szybko przystosowywać się do danej sytuacji, "iść na żywioł". Nie przejmować się zbytnio konsekwencjami i tym co ludzie sobie pomyślą. Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będą. Czy jesteś w ciąży, czy jesteś za gruba, za chuda, zawsze komuś coś się nie podoba. Bycie inną niż wszyscy, otwartą na nowe doświadczenia, uważane jest za nowość za dziwactwo. W dużych miastach to norma: blogi zakładają i prowadzą już 13-letnie nastolatki, kobiety w ciąży, bardzo dojrzałe kobiety, a nawet niemowlaki już są aktywni w blogosferze. W małej społeczności, w mniejszych miasteczkach jest trochę inaczej. Taka juz ludzka  mentalność. Daje się zauważyć ludzką zazdrość, zawiść, a po co to wszystko???? Nic w życiu nie dostaje się za darmo, każdy dochodzi do czegoś ciężką pracą, wytrwałością i zaangażowaniem. Każdy krok ma znaczenie....  Dla mnie bycie spontaniczną to bycie wolną.Działasz wtedy pod wpływem emocji, impulsu, uczuć, odruchu, potrzeby serca.. 
Aby nie było tak nudno i poważnie dorzucam jeszcze  kilka zdjęć.... a co:):):) Jeszcze raz ślicznie dziękuję za wszystkie miłe komentarze i słowa wsparcia. Dziękuję WAM  Do zobaczenia:)Rejs statkiem do Vrsar wzdłuż Błękitnej Istrii (część 1).

Istria  jest największym półwyspem Adriatyku, położonym w północno-zachodniej części  Chorwacji i jednocześnie rejonem znajdującym się najb...