wtorek, 30 kwietnia 2013

EKSPLOZJA KOLORU :)

  Witajcie:):):)


Dzisiaj u mnie bardzo energetyczny, kolorowy i niewątpliwie kontrowersyjny jak dla niektórych  zestaw.Tak jak kiedyś pisałam w głowie mnóstwo pomysłów na wiele setów: co wybrać? Kolorowe printy na legach, geometryczne wzory,azteckie wzory,a może zwierzęce motywy, mega kwieciste sukienki , pastete,intensywne neony czy może wszechobecne pasy,szachownice,,zestawienia black&white czy buty w szpic. Wymieniać by bez końca.Trudno się zdecydować....Za mną chodzi total white !!!!!Kocham ten kolor najbardziej ze wszystkich. Latem tym bardziej....opalone ciało i cudowna biel - świetne zestawienie..

Dzisiejszy zestaw powstał bardzo szybko i spontanicznie. Zainspirowała mnie Rihanna swoją prześliczną stylizacją.Uwielbiam ją :)podziwiam urodę,zawsze perfekcyjne fryzury,głos,świetne teksty piosenek i za to, że nie boi się pokazać siebie,za oryginalnośc i klasę.Ktoś ma styl lub go nie ma. Ona ma i to jakiiiiii:)

W tym roku (podobnie jak w ubiegłym) powróciła moda na odsłonięty brzuch  czyli topy,koszulki,króciutkie marynarki  w zestawieniu ze spodniami z wysokim stanem lub ołówkowymi spódnicami.Wiem, wiem niektórym z Was niewątpliwie się to  nie podoba.Może jest zbyt odważnie, dla niektórych   niestosownie lub wręcz wulgarnie.Kto  śledzi panujące  trendy w modzie wie, że jest to teraz must have   czyli topy,koszulki,króciutkie marynarki odsłaniające brzuch Na wybiegach i pokazach mody króluje ten tren z lat 90-tych. Ach co to były za czasy.. Nie chciałam być posądzona o zgapienie zestawu, więc wymyśliłam na szybko swój własny.Tak jak u Rihanki miały być szerokie, klasyczne czarne spodnie-pumpy (większość z Was blogerek  widziała niewatpliwie moją stylizację sprzed ponad roku) połączone z krótkim topem i długą marynarką ala garnitur. No cóż wyszło coś innego, ale niewątpliwie spodnie kiedyś Wam pokażę .

Mój  zestaw to połączenie krótkiego topu z różowymi spodniami; do tego dla kontrastu  żakiet w mocnym,cytrynowym  kolorze.Jest kolor, są pastele i neony.Oczywiście jest to zestaw taki trochę z przymrużeniem oka, nieodpowiedni do szkoły, pracy, czy do biura.Zbliża się lato, wakacje, wysokie temperatury, więc szalejmy z kolorem, łączmy wzory i fasony. A co!!!!!!! Za 10 lat będzie już za poźno na takie pokazywanie brzucha ha.:) Jak widać u mnie  czas wybrać  się  na siłownię lub poćwiczyć brzuszki. Od dzisiaj zaczynam...100 dziennie na początek - świetnie modelują mięśnie brzucha.
Pozdrawiam Was słonecznie i proszę o komentarze nie tylko o te miłe lecz także te, które  zawierają konstruktywną krytykę. Każdy z nas  popełnia błędy,a ja lubię słuchać dobrych rad i wyciągac wnioski, uczymy się przecież całe życie, chciałabym ulepszać swojego  bloga i  pokazywać Wam coraz lepsze sety. 
To tyle na dzisiaj. Oglądajcie i oceniajcie:):):)  Zapraszam :)

I  jeszcze kilka inspiracji z sieci:Miłego weekendu:):):):):):)

Rejs statkiem do Vrsar wzdłuż Błękitnej Istrii (część 1).

Istria  jest największym półwyspem Adriatyku, położonym w północno-zachodniej części  Chorwacji i jednocześnie rejonem znajdującym się najb...