poniedziałek, 6 maja 2013

WĘŻOWY PRINT & WHITE

HELLO! Witam Was. Jak Wam minął majowy weekend????? Miało być pięknie, słonecznie, a było różnie....niestety nie mamy wpływu na pogodę. Mam nadzieję, że nikt nie narzekał, gdyż trzeba cieszyć się z każdej chwili tym bardziej spędzonej z rodziną i bliskimi w miłej atmosferze. Ważne, że był to długi weekend i każdy odpoczął, oderwał się od pracy i  zrelaksował się czy to przy grilku czy aktywnie np na rowerze.

Dziś klasyczne  połączenie bieli i dżinsu. Świetnie czuję się w takich prostych zestawach.  Postawiłam na minimalizm: dodatki to jedynie czarna obrączka na szyi, zielony pierścionek i czarny lakier na paznokciach. Numerem jeden zestawu jest torebka w wężowy print - bardzo modna w tym sezonie.  Torebka Wallis jest nowiutka z metką, a  upolowałam ją w sh za jedynie 8 zł. Powiem szczerze mam czasem szczęście znajdując takie "perełki" za grosze.


torebka - wallis sh




biała marynarka - Top Shop








Moim wiernym obserwatorom bardzo dziękuję za odwiedziny, miłe komentarze i słowa otuchy. Ślicznie Wam za to dziękuję, pozdrawiam i życzę dużo słońca i uśmiechu na co dzień.



Rejs statkiem do Vrsar wzdłuż Błękitnej Istrii (część 1).

Istria  jest największym półwyspem Adriatyku, położonym w północno-zachodniej części  Chorwacji i jednocześnie rejonem znajdującym się najb...